wtorek, 30 czerwca 2020

Finis coronat opus – czyli zakończenie działalności bloga!


Dla niektórych może to być zaskoczenie, ale kiedyś nadchodzi taki czas! Koniec wieńczy dzieło (jak w tytule) tak więc na zakończenie będzie małe podsumowanie.
W ubiegłą niedzielę minęło 7 lat od uruchomienia bloga! Szybko minęło… Niestety proza życia (rozmaite obowiązki) jest przyczyną dla której zamykam NaturaProtectione. Nie całkiem – blog nie znika z Internetu, pozostaje możliwość komentowania i kontaktu mailowego. Po prostu nie będę już publikował nowych treści. Być może kiedyś powrócę do pisania o ochronie środowiska, ale w innej formie…
Trochę statystyki. Trzy najpopularniejsze posty: Uciążliwe zapachy – w oczekiwaniu na rozwiązania prawne, Mit nr 4: Samowola budowlana to tylko kwestia prawa budowlanego! oraz Podatki ekologiczne. Co do „oglądalności” bloga, najczęściej czytali Polacy (56% odsłon), Rosjanie, Amerykanie, Niemcy i Ukraińcy. Trzeba też wyróżnić państwa Beneluxu, Skandynawię i Azję Południowo – Wschodnią… Nie da się ukryć, sporo się nauczyłem dzięki publikowaniu treści na blogu.
Wszystkim odwiedzającym stronę serdecznie dziękuję za zainteresowanie oraz słowa uznania (przyszło trochę maili i komentarzy...)!!!
Ciężkie czasy (pandemii) kiedyś przeminą, a my będziemy cieszyć się naturą we wszelkich jej postaciach i tego sobie życzmy! Na koniec taki sentymentalny obraz;)


Charles-François Daubigny - Stawy w Gylieu (1853). Wikimedia Commons (domena publiczna).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz